Sosyal Medya Tasarımı

sosyal medya tasarımı

İster kurumsal bir firma olun ister butik işiniz olsun geniş kitlelere ulaşmanın yeni yolu sosyal medya tasarımı ile mümkün. Uzman ekibimiz ile hesaplarınızı dikkat çeken ve takip edilen noktalara taşıyoruz. Elektronik ortamlardaki işinizin en iyi temsili haline gelen instagram, facebook, twitter vb. ortamlarda yapacağınız yeni tasarımlar ile benzerlerinizden kolayca sıyrılıp hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Yaptırmayı düşündüğünüz tasarımları kullanıcılarınızın genel eğilimleri, hesabınızdan beklentileri ve hesabınızın genel içeriği yaptıracağınız tasarımları belirleyen en önemli unsurdur. Renk ve biçim seçimlerinizi, ne sıklıkla tasarım paylaşacağınızı uzman ekimizle paylaşarak birlikte karar verebilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımı İle Neler Yapıyoruz

  • İnstagram post ve hikaye tasarımı
  • Facebook ve youtube post tasarımı
  • Hesaplarınız için kapak ve video tasarımı

Son olarak çalışmalarınızı bu işte uzman kişi veya firmalara yaptırmanız gerekir ve doğru tasarımcı ile çalıştığınıza emin iseniz gerekli bilgileri kendisini verip sonuca güvenmeniz sizin için en doğru yaklaşım şekli olacaktır. Tasarım sonucu sizin beğeninize hitap etmeyebilir. bu durum tasarımların kötü olduğu anlamına gelmez. Yine de ön beklentileriniz varsa (renk, özel biçimler vs.) bunları en başından tasarımcınız ile paylaşmanız sizi en doğru sonuca daha çok yaklaştıracaktır.

Pinteresteki örnekler için tıklayın.

Yaptığımız sosyal medya örneklerini görmek için tıklayınız.

Diğer Hizmetlerimiz