güzelse içinde tasarım vardır

BEYAZ KARE

İşinizi titizlikle ele alıyor ve ihtiyaçlarınızı gerekli olan tasarımlarınızla en uygun şekilde harmanlıyoruz. Biz işinizin incelik isteyen tasarımlarınızı yaparken siz de işinize odaklanın. Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın..

Bize ulaşın, sizin de tasarım dünyasında BEYAZ KARE BİR SAYFANIZ OLSUN

iş uzmanlığı
%
memnuniyet
+
müşteri
+
tasarım

Hizmetlerimiz

Steve Jobs

” Yaşamınızda, neyi ve kimi sevdiğinize iyi karar verin. 
Çünkü yaşamınızın ekseni, sevdiğiniz kişiyle, sevdiğiniz iştir. 
İşiniz, her zaman yaşamınızın en büyük bölümü olacaktır. 
O nedenle, hayattan tat almanın tek yolu, yaptığınız işi sevmektir. 
İşinizi sevebilmenizin tek yolu ise, onun güzel ve yararlı bir iş olduğuna inanmanızdır.” 
 
2006’dan beri sanat kurumları ve şirketler için tasarım içerikli medya üretmekteyiz. Kadromuz genç ve dinamik bir takımdır bu yüzden aldığı tüm projeleri isteğinize en yakın ve planlandığı takvimde  sonuçlandırmaya çalışır.
 
Grafik tasarımdan fotoğraf çekimine, web sitesinden matbaa işlerine uzanan, sektörün hemen hemen tüm alanlarında hizmet vermeye gayret ediyoruz.
 
Biz bu işi seviyoruz, çünkü yaptığımız işlerin sonunda insanları mutlu etmek bizi de mutlu ediyor.
 
Unutmadan, Beyaz Kare adının hikayesi kısaca şöyle: Adımızı belirlerken, tasarımları yaptığımız bilgisayar ekranındaki boş beyaz kare sayfadan esinlendik.  Tasarımlarımızı beyaz kare bir sayfada yapmamızdan kaynaklı biz de adımızı Beyaz Kare Tasarım olarak belirledik. 
 
Peki tasarımlarımızı neden boş bir kare sayfada yapıyoruz? Çünkü kare, biçim olarak tasarım yaparken gözü yormayan ve tasarımı yapılan şekle dahil olmayan bir görünüme sahiptir. Tüm kenarları eşit olduğundan kendini nötrler. Dolayısıyla  kare şekli, tasarladığımız içeriği daha sağlıklı görmemize ve değerlendirmemizi sağlar.
ayrıca KARE, insanın bulduğu ve evrende olmayan tek biçimdir.